П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
0
Рада прийняла у першому читанні закон, який передбачає, що з 1 липня 2024 року різко збільшується вартість бензину та дизеля для споживачів – як для промисловості, так і для фізичних осіб на АЗС.
+ -
0
Суддя Малиновського райсуду Одеси Дмитро Передерко, котрий був одним з трійці, що виправдала мера Геннадія Труханова, під час війни отримав від свого батька 1 млн гривень у подарунок на купівлю квартири.
+ -
-1
Державна інспекція енергетичного нагляду проводить інвентаризацію об'єктів критичної інфраструктури, за результатами якої складуть оновлений список об'єктів, які не підлягатимуть відключенням.
+ -
-1
Публікації журналіста Юрія Бутусова, які він пише проти влади напередодні Саміту миру, знижують рівень довіри до України і працюють проти нашої держави. 
+ -
-2
На минулих вихідних в Одесі відбувся фестиваль болгарської культури, присвячений Дню слов’янської писемності і культури. Він традиційно відмічається 24 травня. В Одеській області найбільша болгарська діаспора в Україні – нараховується близько 150 тис. болгар, які мешкають на півдні в районі Буджак.
+ -
0
У Державному аграрному реєстрі припинено прийом заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій та на яких завершено ведення бойових дій.
+ -
0
Вищий антикорупційний суд України дав адвокатам колишнього прокурора Одеської області Олега Жученка та йому самому час на ознайомлення з матеріалами обвинувачення щодо прокурора до 31 серпня.
Последние новости