П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
0
Першого вересня 2022 року НАБУ і САП спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Одеській області ДСР Національної поліції повідомили про підозру трьом посадовцям ДП «МТП «Южний» у заволодінні майже 1,5 млн грн.
+ -
0
Працівники Південного офісу Держаудитслужби провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель та інших нормативно-правових актів Управлінням освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
+ -
0
Фахівці Південного офісу Держаудитслужби завершили перевірку 18 закупівель, що їх провела Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради у 2020–2021 роках, інформацію про проведення яких розміщено на вебпорталі ProZorro.
+ -
-1
За результатами аналітично-пошукових заходів одеські митники направили інформацію колегам з Казахстану про можливе переміщення у цій посилці наркотичних засобів під виглядом дитячого харчування, іграшок, харчових добавок тощо. Повідомлення
+ -
0
На підтримку ЗСУ та з нагоди першого в історіі України Дня Української Державності в минули вихідни сталася значна подія. У Нерубайській сілький територіальній громаді пройшов великий автопробіг.
+ -
-1
Фахівці Південного офісу Держаудитслужби завершили перевірку дотримання законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні Захарівською селищною радою Роздільнянського району Одеської області відкритих торгів з послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за період з 01.01.2021 по
+ -
0
Цей метод дозволив виявити в степу рідкісних рукокрилих та гризунів, а також багатьох птахів, про існування яких у цій місцевості майже ніхто не знає.
+ -
0
Tesla стала першим у світі автовиробником, який повністю відмовився від традиційних ключів запалювання. Нові електрокари продаються без звичного брелока з пультом дистанційного керування центральним замком.
Последние новости
1-е туристичечкое агенство
porsche 911 s
Купить машину Porsche
porsche-rolf.ru
panamera diesel
Купить porsche Panamera с выгодой.
porsche-rolf.ru