П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
-1
До Саратського історико-краєзнавчого музею Білгород-Дністровського району, що на Одещині, захисник України передав унікальну монету. Ця монета – 6 крейцерів, 1808 року, королівство Баварія. Пов’язана вона, скоріше за все, з першими поселенцями Сарати. 
+ -
0
Україна очікує на додаткові системи протиповітряної оборони для захисту «зернового коридору» в Чорному морі та Одеського регіону, відповідні домовленості з державами-партнерами вже є та виконуються. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами другого міжнародного саміту Grain from
+ -
+1
Дощова погода з вітром сьогодні не налякала незламних одеситів, які продовжують вимагати допомогу для фронту від представників обраної місцевої влади та скасування всіх недоцільних тендерів. Через те, що мер Одеси Геннадій Труханов не тільки ігнорує протести одеситів, а ще й продовжує робити свою справу по організації ремонтних тендерів на
+ -
0
З початку 2023 року підприємства Одещини здійснювали зовнішньоторговельні операції товарами з партнерами із 166 країн світу. Імпорт перевищив експорт на майже 284 мільйонів доларів.
+ -
0
Нещодавно відбулася сесія Березівської міської ради, на якій депутати підтримали клопотання захисників щодо виділення коштів на придбання чотирьох човнів різної потужності. 
+ -
0
У спортивному комплексі PSV в Одесі, у Крижанівці, відбувся масштабний турнір з чирлідингу та чирспорту. Відкритий Кубок Одеської області серед груп підтримки зібрав понад 100 спортсменок з Одеської й Дніпропетровської областей та міста Кривий Ріг.  
+ -
0
Американський благодійний фонд GH Century та фірма Hapi Homes всього за місяць побудували в Одесі перші 10 модульних будинків для сімей переселенців. Вони розташовані на вулиці Желябова біля парку Савицького. Загальна площа кожного будинку – 39 кв.м. Всередині є типовий комплект меблів, сантехніки, кліматичне обладнання. 
+ -
0
Вища рада правосуддя звернулась із заявою до Приморського райсуду Одеси з приводу корупції серед суддів. Заяву розіслали й іншим судам. В тексті закликати утримуватись від корупції й не плямувати суддівський авторитет. Приводом до цього звернення послужило кримінальне провадження проти судді Приморського райсуду Іллі Лонського. 
+ -
+1
Верховний суд підтримав висновки одеських аудиторів про нецільове використання субвенції з держбюджету на понад 51 мільйон гривень, задовольнивши касаційну скаргу Південного офісу Державної аудиторської служби. 
+ -
0
З метою сприяння реінтеграції ветеранів війни до цивільного життя, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці Урядом запроваджено експериментальний проєкт з організації професійно-технічного навчання для ветеранів війни та осіб з інвалідністю внаслідок війни. 
+ -
0
В економічному злочині обвинувачують колишню в. о. голови правління одного з українських банків за умисне ухилення від сплати податків. Також їй інкримінують підробку офіційних документів.
Последние новости