П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
-2
Ще у трьох будинках Малиновського району встановили нові теплозберігаючі вікна у рамках програми благоустрою житлового фонда від народного депутата України Геннадія Чекіти.
+ -
+1
"Світло біля дому"  - це ще одна программа по поліпшенню життя мешканців Малиновського району, яка запрацювала в рамках підтримки житлового фонду.
+ -
+1
Наприкінці тижня малюків та їх батьків у дворах на вулиці Академіка Філатова чекав приємний сюрприз - дитяче свято, яке влаштували мешканцям Малиновського району волонтери благодійної організації "Фонд Чекіти "Милосердя", до дня захисту дітей, яке відмічають 1 липня.
+ -
+1
Свято до дня захисту дітей прийшло ще до кількох десятків самих маленьких мешканців Одеси - цього разу на дитячий майданчик біля дому 26 на Академіка Філатова та на вулиці Маршала Малиновського, де розташована гімназія №5.
+ -
+1
25 травня міський парк Горького перетворився на маленький куточок Болгарії у Одесі. Тут співали пісні, пригощали стравами кухні цієї балканської країни, знайомили усіх охочих з культурою Болгарії.
+ -
+1
Для багатьох людей такий візит до театру не завжди по кишені, але за допомогою благодійників люди мають таку можливість - ходити на останні прем'єри та улюблені вистави.
+ -
-2
Пенсіонерам зараз живеться дуже непросто - особливо самотнім. Тому їм важлива і увага, і допомога від тих, хто може такую допомогу надати. Благодійна організація "Фонд Чекіти "Милосердя" та сам нардеп Геннадій Чекіта знають про це, тому постійно допомагають літнім людям то продуктами, то лікарствами.
Последние новости
1-е туристичечкое агенство