П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
-9
Ще у трьох будинках Малиновського району встановили нові теплозберігаючі вікна у рамках програми благоустрою житлового фонда від народного депутата України Геннадія Чекіти.
+ -
-2
"Світло біля дому"  - це ще одна программа по поліпшенню життя мешканців Малиновського району, яка запрацювала в рамках підтримки житлового фонду.
+ -
-2
Наприкінці тижня малюків та їх батьків у дворах на вулиці Академіка Філатова чекав приємний сюрприз - дитяче свято, яке влаштували мешканцям Малиновського району волонтери благодійної організації "Фонд Чекіти "Милосердя", до дня захисту дітей, яке відмічають 1 липня.
+ -
0
Свято до дня захисту дітей прийшло ще до кількох десятків самих маленьких мешканців Одеси - цього разу на дитячий майданчик біля дому 26 на Академіка Філатова та на вулиці Маршала Малиновського, де розташована гімназія №5.
+ -
-3
25 травня міський парк Горького перетворився на маленький куточок Болгарії у Одесі. Тут співали пісні, пригощали стравами кухні цієї балканської країни, знайомили усіх охочих з культурою Болгарії.
Последние новости
507672-001
spbdevice.ru