П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
+1
В Україні під час війни у сфері енергетики відбуваються серйозні процеси на тлі повної відсутності змін у системі управління і регулювання. У зв'язку з цим наростають борги та хаос на енергоринку, а відтак — частина тарифів вимагає свого підвищення.
+ -
0
 Атаки России на украинскую энергетику в последние недели преследуют цель запугать и деморализовать украинцев. Главный расчет, что украинское общество “посыплется”.
+ -
0
На території Бородінської громади Болградського району знаходяться більше 15 скіфських курганів (біля селища Бородіно, сіл Богданівка, Весела Долина, Миколаївка та інших). Один з найвідоміших – поряд з селищем Бородіно. Там у 1912 році було знайдено скарб, який датується початком другої половини ІІ тис. до н.е.
+ -
-1
Відомий в Одесі забудовник «Акварель» проводить незаконне будівництво з порушенням норм і без необхідної документації та земельних ділянок.  
+ -
+2
Італія вже активно працює над майбутньою відбудовою Одеси та готова надавати фінансову підтримку українським культурним ініціативам та обговорювати конкретні майбутні проєкти
+ -
+1
Простими словами її можна звести до одного питання - чи потрібно мільйонному місту вирішувати соціально-інфраструктурні питання під час військового стану? 
+ -
+2
У міністерстві оборони Росії заявили, що нібито причиною руйнування одеського Спасо-Преображенського собору у ніч на 23 липня стало падіння ракети української системи ППО 
+ -
+1
Комітет з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради відхилив правку до законопроєкту №8235, про негативні наслідки якої цього тижня попереджав Центр протидії корупції (ЦПК). 
+ -
0
Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис тонн добрив. 
+ -
0
 Наша страна все чаще и чаще выводит на белый свет российских военнопленных. И военных преступников. Таковыми безусловно являются военные летчики, которые бомбили Харьков, Киев, Житомир, Чернигов, Мариуполь. Они сбрасывают свои бомбы и даже не видят, куда.
+ -
-1
 Украинцы за последние несколько лет уже привыкли к скандалам, связанным с зарплатами и премиями топ-менеджмента государственных предприятий. Суммы, которые они получают в кассе бухгалтерии, зачастую никак не коррелируют с финансово-экономическими показателями вверенных им предприятий.   
+ -
-1
 Президент Украины Владимир Зеленский призвал украинцев вакцинироваться от коронавируса. На этот раз стимул серьезный. Каждый, кто сделает прививку, получит тысячу гривен.
+ -
+1
Сразу несколько областей недавно чуть не объявили чрезвычайную ситуацию из-за нехватки газа. Одесская была в их числе - более 200 социальных объектов могло остаться без «голубого топлива».  
+ -
-2
В государственном бюджете на 2021 год на субсидии заложили 36,6 миллиарда гривен. Это меньше, чем в 2020-м - изначально было 48 млрд., потом опустилось до 37 млрд. К тому же правительство заложило ряд новых правил для получателей субсидий, который сразу «отсекут» множество нуждающихся в такой помощи людей, считает народный депутат Украины
+ -
+1
Власть не приняла ни одного толкового управленческого решения, поэтому простым людям надеяться на то, что они прозреют и начнут работать, не стоит, считает народный депутат Украины VIII-го созыва Геннадий Чекита. И вот почему.
Последние новости