П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
+1
Простими словами її можна звести до одного питання - чи потрібно мільйонному місту вирішувати соціально-інфраструктурні питання під час військового стану? 
+ -
+2
 5 сентября состоится уже повторное заседание Антирейдерской комиссии Министерства юстиции, в ходе которого продолжится противостояние между собственником одесской Староконки – компанией «ОКС КЭПИТАЛ» и рейдерами, захватившими рынок.
+ -
+1
Інженери команди AMMO.UKRAINE створили підводний безпілотник «Марічка» та вже провели тестове плавання. Особливістю цього безпілотника є здатність протистояти системам РЕБ окупантів Росії. 
+ -
+1
Розробники стверджують, що нова самохідка замінить "Нона-СМ", яку перевершуй за вогневими показниками, бронюванням і боєкомплектом, який можна переносити. 
+ -
-1
Харківські інженери розробили розмінувальну машину, яка отримала сертифікат відповідності та готова до масового виробництва. Продукт став важливим кроком у боротьбі з багаторічними наслідками російсько-української війни, зокрема у Харківській області, яка стала однією з найбільш засмічених боєприпасами територій. 
+ -
0
 Інформація уповноваженого ВР з прав людини: Росія утримує в полоні 25 тисяч цивільних та змушує воювати 60 тисяч українців з окупованої території, точна кількість викрадених українських дітей невідома
+ -
+1
 Розробник програмного забезпечення EPAM Systems Inc., якому належить найбільша в Україні ІТ-компанія EPAM Ukraine, завершив продаж російських активів.
+ -
-2
Незадовго Сили оборони отримають бойові каяки “Полоз-М16”. За даними АрміяInform, двомісний спеціальний човен з електромотором проходить випробування на Київщині. 
+ -
+1
Після початку війни популярний відеохостинг видалив десятки тисяч відео, що розповсюджували кремлівську пропаганду, та заблокував акаунти російських державних видань. Під обмеженнями опинилися Перший канал, RT, РІА Новини, ВДТРК, канали МЗС та міноборони. У YouTube пояснювали це політикою хостингу, яка вимагає блокувати контент, що
+ -
-2
Для підтримки гуманітарних та військових потреб українців під час повномасштабного вторгнення росії активно використовуються цифрові валюти. На відміну від традиційних банківських переказів, криптовалюта дає змогу зберігати анонімність й здійснювати транзакції без посередників, з мінімальними комісіями. 
+ -
+2
З моменту активного застосування танків Leopard 2 можна підбити деякі попередні підсумки щодо їх живучості. Справа в тому, що російська пропаганда повідомляє як завжди про “знищення” 100 500 “нікчемних” Leopard 2. Ось і розберемося в деталях. 
+ -
-1
Тaктичний БпЛA Backfire вже понaд пів року aктивно нищить ворожі цілі у рукaх бійців зведеного зaгону безпілотної удaрної aвіaції “Angry Birds”. Про особливості БпЛA, його роботу тa про те, що необхідно для ширшого виробництвa розповілa комaндa розробників, пише Еспресо.Зaхід. 
+ -
-2
Україна має системи ППО, сконструйовані нашими розробниками. Про це в ефірі телемарафону розповів народний депутат із фракції «Слуга народу», голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв, інформує портал dev.ua. 
+ -
0
Україна є економічно конкурентоспроможною і має хорошу перспективу стати членом Євросоюзу, вважає президент Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вернер Хоєр.
Последние новости