Різдво - мабуть, головне сімейне свято у всьому світі. Члени родини приходять один до одного в гості, сідають за великий стіл, спілкуються, розказують останні новини, обмінюються подарунками, та звісно, святкують. А що робити тим, у кого нема родини? Літнім одиноким людям, пенсіонерам, ветеранам? Хіба вони не мають право на свято? Звісно ж,