У нацпарку Одещини поселилися тропічні птахи, що прилетіли з Південної Африки
![У нацпарку Одещини поселилися тропічні птахи, що прилетіли з Південної Африки](https://yug.today/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-30_10-59-03.jpg)
На кордоні «Тузлівська Амазонія» у нацпарку «Тузлівські лимани» поселилися сиворакші, які подолали шлях понад 6 тисяч км з Південної Африки. Про це повідомив еколог та співробітник нацпарку Іван Русев, передає інформаційна агенція «Юг.Today».
Сиворакша – рідкісний птах фауни України та занесений до Червоної книги. Іван Русев зазначає, що зазвичай ці тропічні птахи обирають собі затишні місця на схилах лиманів нацпарку. А саме обираючи обриви над лиманами, протяжність яких величезна, вони підчищають старі нори, де незабаром загніздяться. Однак вже через декілька місяців, у серпні, птахи мають летіти назад – до Африки.
Комментариев 0