Арцизькі спортсмени вдало виступили у відкритій першості зі спортивної акробатики
![Арцизькі спортсмени вдало виступили у відкритій першості зі спортивної акробатики](https://arciz-rada.gov.ua/images/news/2024/3/0403/418675336_931390318248373_2232969793362094305_n.jpg)
2 березня в м. Березівка Одеської області відбулася відкрита першість Березівської міської ДЮСШ зі спортивної акробатики, в якій взяли участь вихованці відділення спортивної акробатики Арцизької ДЮСШ.
Про це повідомляє тренер-викладач відділення спортивної акробатики Олена Белоусенко.
«У змаганнях брало участь 100 юних акробатів з Березівки, Білгорода-Дністровського та Сарати. Вихованці Арцизької ДЮСШ привезли додому 4 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі», - розповіла Олена Володимирівна та подякувала батькам спортсменів за підтримку.
Комментариев 0