УДП впроваджує програму світового стандарту ERP
![УДП впроваджує програму світового стандарту ERP](https://usm.media/wp-content/uploads/2024/02/1-23.jpg)
ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» впроваджує програму світового стандарту ERP для автоматизації управління.
За останні два роки компанія цифровізувала деякі процеси. Зокрема, йдеться про контроль витрат палива, а також запобігання перепродажу запчастин, розповіли в УДП.
Проблему вдалося вирішити завдяки цифровізації управління. В УДП впроваджується програма світового стандарту ERP. Деякі модулі системи вже в експлуатації у пілотному режимі.
Автоматизована система управління вирішує багато питань, серед яких – контроль за використанням запчастин. Утворений ланцюжок послідовності – компанія в онлайн-режимі бачить, кому, коли і за якою заявкою надана запчастина, а також акт її встановлення й акт передачі на склад старої запчастини. Можна проводити аналіз, порівнювати періодичність заміни запчастин на різних суднах.
Нагадаємо, на Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі виконали ремонт корпусу теплохода «Капитан Антипов».
Як раніше повідомляв USM, у грудні 2023 року УДП разом із партнерами ?SWAG завершили розробку проєкту модернізації самохідних суден типу «Капитан Антипов».
Комментариев 0