Одеські "дорожники" вирішили без аукціону придбати асфальту на 12 мільйонів
Одеське комунальне підприємство "Міські дороги" провело закупівлю для обрання постачальника асфальтобетонної суміші та бітумної емульсії.
Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.
Закупівлю проводили у форматі відкритих торгів з особливостями тож конкурентів в обраного постачальника — приватного акціонерного товариства "Ремонтно-будівельна дільниця "Одесголовпостач" не було.
Таким чином після укладання угоди компанія повинна буде до 31 грудня 2024 року постачати комунальному підприємству загалом:
- 783,8 тонни суміші асфальтобетонної гарячої дрібнозернистої, тип Б, марка 1.
- 1 тисячу 242,3 тонни суміші асфальтобетонної гарячої піщаної, тип Г, марка 1.
- 15,1 тонни емульсії бітумної ЕКШ-60.
Отримати за це компанія планує 12 мільйонів 399,4 тисячі гривень.
За даними сервісу YouControl власником та керівником в ПрАТ "РБД "Одесголовпостач" є одна людина — Олександр Фрідман. Компанія існує з 1998 року.
Тим часом нещодавно Управління капітального будівництва Одеської міської ради передумало підписувати угоду про реконструкцію будівлі школи №39 на вулиці Успенська, 20 із приватним акціонерним товариством "Ремонтно-будівельна дільниця "Одесголовпостач".
Згідно із протоколом відхилення, компанія не виправила виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та документах, що подавала у складі своєї тендерної пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
У 2021 році компанія фігурувала у матеріалі Центру публічних розслідувань, як один з основних отримувачів дорожніх підрядів від Управління дорожнього господарства (УДГ) Одеської міської ради.
Утім можливо, що з цим тендером станеться так, як з угодою про ремонт Київського суду Одеси. У вересні компанія виграла тендер без конкурентів, але через протести громадськості Одеська міська рада змушена була відмовитися від закупівлі.
Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.
Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів.
Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів.
Утім позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів.
Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.
Комментариев 0