Одна перемога і дві поразки: одеська «Біпа» зіграла третій тур в баскетбольній Суперлізі

+ -
0

Баскетбольний клуб «Біпа» обіграв команду «Старий Луцьк», але поступився «Черкаським мавпам» і «Київ-баскету» в третьому турі Суперліги.

В перший ігровий день в Луцьку підопічні Вадима Пудзирея зазнали прикрої поразки. За три секунди до закінчення четвертої чверті одесити вигравали у «Черкаських мавп« 74:73. Але остання атака була за суперником. Андрій Кальніченко робить передачу на Андрія Агафонова і ветеран українського баскетболу приносить перемогу клубу з Черкас. За іронією долі саме Агафонов своєю грою приніс «Біпі« історичну бронзу сезону 22/23.

Були близькі одесити до поразки і під час матчу проти «Старого Луцьку«. Рівна гра точилася протягом всього часу. За півтори хвилини до фінальної сирени рахунок був 73:67 на користь господарів майданчика.

У вирішальний момент гостям вдався ривок 10:0 — все почалось з влучного дальнього кидка Олександра Шашкова. Олександра підтримали партнери, і «Біпа« здобула другу перемогу в сезоні — 77:73. Кращими в складі одеситів стали легіонери Льюіс і Кемпбелл (35 очок на двох), а також досвідчений Євген Ткаченко (17 очок і 9 підбирань).

На жаль, продовження не послідувало. «Біпа« в четвер програла «Київ-Баскету« 76:90. 27 очок Камерона Кембелла і 16 очок Євгена Ткаченка не допомогли. Вирішальною в матчі стала третя чверть, яку одесити програли з різницею в 10 очок.

Таким чином, після восьми матчів в активі команди з Одещини лише дві перемоги.