Перемога у компенсований час: «Чорноморець» вириває путівку до 1/4 фіналу Кубка України

+ -
0

Сьогодні ввечері в Одесі проходив матч 1/8 фіналу Кубка України: «Чорноморець» приймав міцний кріворізький «Кривбас», який наразі посідає другу сходинку турнірної таблиці Прем’єр-ліги та всерйоз розраховує на потрапляння до єврокубків за підсумками сезону. Одесити також цілком заслужено перебувають у чільній трійці, тому вболівальники обох клубів сподівалися на дуже конкурентну гру. Власне, такою вона і вийшла, а головне те, що «моряки» здобули вольову перемогу та пробилися до чвертьфіналу Кубка України. Рахунок після помилки центрального захисника «Чорноморця» Луки Гучека відкрив Олег Кожушко, який на 14 хвилині забив у порожні ворота після класної передачі з правої частини штрафного майданчика. Втім, у другому таймі, коли підопічні Романа Григорчука кинули усі сили в атаку, рахунок зрівняв бразилець Дада, який вийшов на заміну: він отримав м’яч на підступах до штрафного майданчика від Владислава Вакули (також вийшов на заміну), змістився з лівого флангу до штрафного майданчика, де на нього чекали аж четверо оборонців, втім, кілька фінтів, прихований удар, рикошет – і м’яч у дальньому куті – 1:1. Ну а вже у компенсований час після подачі Максима Брагару до штрафного майданчика, удару головою у виконанні Олександра Васильєва з близької відстані та чудового сейву Андрія Кліщука (до речі, він – одесит) на добивання першим встиг Йон Шпорн. У підсумку – 2:1, яскрава та важка перемога «чорносиніх», які виходять до вісімки найсильніших команд Кубка України. Браво, «моряки». Наступний офіційний матч наші земляки також зіграють вдома: найближчої суботи до них у гості приїде непередбачувана луганська «Зоря». Початок зустрічі – о 19:00.