Помстився за дочку: мешканець Роздільнянського району кинув у вікно односельця гранату
![Помстився за дочку: мешканець Роздільнянського району кинув у вікно односельця гранату](/uploads/posts/2023-10/medium/1697189016_6527d22c82938045196804-1024x576-1-1024x540.jpeg)
В одному із сіл Роздільнянської ОТГ п'яний 47-річний місцевий житель вирішив висадити в повітря гранатою колишнього хлопця своєї доньки за те, що та була на нього в образі.
Чоловік узяв гранату Ф-1, поїхав до кривдника дочки додому та кинув її у вікно будинку, висмикнувши чеку. Хлопця на той момент не було вдома. Чоловіка затримали.
У поліції повідомили, що внаслідок вибуху ніхто не постраждав. У будинку перебувала жінка, яка в момент вибуху була в іншій кімнаті.
Більше у Telegram
Комментариев 0