На Одещині засудили любителя «русского мира»
![На Одещині засудили любителя «русского мира»](/uploads/posts/2023-08/medium/1692900165_sud2-696x431.jpg)
Чоловік публікував на своїй сторінці в інтернеті зізнання в любові російській армії та чекав росіян в рідній Одеській області.
Про це стало відомо з вироку Болградського районного суду, передає Українська Служба Інформації.
Мешканець села Трояни Болградського району писав у соцмережі, що чекає на російських військових в Одеській області. Він писав, що росія повністю забрала Азовське море і дуже цьому радів.
За рішенням Болградського суду чоловік отримав позбавлення волі строком на 5 років, однак з іспитовим строком 1 рік. Йому доведеться періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації. Також в нього конфіскували ноутбук.
Більше у Telegram
Комментариев 0