Після обвалу біля колектора під Одесою нечистоти стікають до моря

У Чорне море поблизу Одеси потрапили забруднені стоки внаслідок аварії та обвалу біля каналізаційного колектора, що викликало серйозне занепокоєння місцевих жителів.
За інформацією очевидців, обвал поблизу аварійного каналізаційного колектора стався 19 червня. Після цього в морській акваторії зафіксували потоки води бурого кольору, що свідчить про вилив нечистот, які наразі поширюються вздовж узбережжя та рухаються в бік мікрорайону Лузанівка. Цьому інциденту передував протест мешканців мікрорайону «Зелений мис» у Крижанівці, які перекривали автомобільну трасу «Одеса — Південне» через масштабний прорив каналізації. Тоді брудні стоки затопили житлову забудову, і для їх часткового відведення воду спрямували у балку, яка має прямий вихід до моря. Попри очевидне забруднення акваторії та потенційні ризики для здоров’я, на місцевих пляжах і далі фіксують перебування відпочивальників. Жителі громади зазначають, що аварії на каналізаційних мережах є системними через тривалу відсутність модернізації та надмірне навантаження на інфраструктуру.
Комментариев 0