Українські школи можуть самостійно визначати тривалість навчального року — Міносвіти
Українські заклади загальної середньої освіти можуть самостійно визначати тривалість навчального року. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти та науки України у вівторок, 23 липня.
Зазначається, що педагогічна рада кожної школи визначає структуру й тривалість навчального року, тижня, дня, занять, відпочинку між ними та форми організації освітнього процесу.
Водночас рада має враховувати час, передбачений освітньою програмою, обсяг навчального навантаження, зазначений у навчальному плані, а також особливості дитини та регіону, в якому відбувається навчання.
Натомість, як зауважили в Міносвіти, тривалість канікул упродовж навчального року не може бути менш як 30 календарних днів.
Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що новий навчальний рік у загальній середній школі розпочнеться 2 вересня та закінчиться 30 червня 2025 року.
Навчальний рік в Україні
21 травня Міністерство освіти й науки України рекомендувало університетам та профтехучилищам розпочати навчання із серпня та проводити заняття щосуботи в теплі місяці року.
У відомстві зауважили, що це стосується освітніх програм усіх рівнів та всіх здобувачів освіти, окрім студентів перших курсів.
21 червня міністр освіти Оксен Лісовий заявляв, що навчальний рік у школах розпочнеться не в серпні, як рекомендувалося вишам, а у вересні. За його словами, забезпечити школи технічними засобами для генерації електроенергії повинні органи місцевого самоврядування, а зараз такими засобами обладнані 30% шкіл.
Комментариев 0