Париж-2024. Футболісти із Одеської області знову вийшли в стартовому складі олімпійської збірної України

+ -
0

Футболісти із Одеської області Володимир САЛЮК і Максим БРАГАРУ у складі олімпійської збірної України взяли участь у тренувальному матчі перед стартом Ігор-2024. Про це повідомив сайт Української асоціації футболу.

ПІДСУМОК

Збірна України, у стартовому складі якої, як і в попередньому спарингу (з Єгиптом – 1:1), вийшли Максим БРАГАРУ (№10) і Володимир САЛЮК (№13), вдруге поспіль зіграли внічию ще з одним учасником Олімпіади – збірною Парагваю (2:2). Володимир відіграв увесь матчі, а Максим був замінений на Очеретька, який став автором гольового пасу, після чого українці повели 2:0 (на 83-й хвилині). Але у підсумку все ж таки перемогу втратили.

Матч відбувся в аквітанському містечку Ажетмо на стадіоні «Алан Лансамен».

БРАГАРУ, САЛЮК

Півзахисник Максим БРАГАРУ, який є уродженцем Рені Одеської області, займався футболом в одеській ДЮСШ-11, а останні 5 сезонів грав за «Чорноморець» (110 матчів, 9 голів), а цього літа перейшов в київське «Динамо»

Захисник Володимир САЛЮК вихованець СДЮСШОР «Чорноморець», в період 2018-2021 грав за одеський «Атлетик». На «дорослому» рівні дебютував у складі «Балкан» (Зоря, Білгород-Дністровський район), які виступали в другій лізі, після чого перейшов в «Чорноморець», де за два сезони провів 53 матчі і забив 2 голи.

Обидва футболісти у складі збірної України (U-21) бронзовими призерами чемпіонату Європи, за підсумками якого була завойована путівку на Олімпійські ігри-2024.

Контрольний матч олімпійських збірних

Україна (U-23) — Парагвай (U-23) — 2:2 (1:0)

Голи: Хлань (31), Федор (83) — Парзаюк (86), Марсело Фернандес (89).

На 40-й хвилині Марсело Перес та на 51-й хвилині Марсело Фернандес не реалізували пенальті.

Україна (U-23): Фесюн, Мартинюк (Сич, 76), Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський, Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Хлань (Велетень, 76), Брагару (Очеретько, 63), Сікан (Краснопір, 63).

Попереджені: Криськів (58), Павлюк (90+2).

ЩО ДАЛІ

В п’ятницю в першій половині дня гравців олімпійської збірної України очікують відновлювальні процедури, а по обіді синьо-жовті вирушать до Ліона. Там до команди приєднається Арсеній Батагов з луганської «Зарі», і колектив розпочне безпосередню підготовку до стартового матчу Ігор, з Іраком.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТУРНІР

Боротьбу на Олімпійських ігор збірна України розпочне за 2 дні до офіційного відкриття – 24 липня, коли в групі В зіграє в Ліоні зі збірною Іраку. Наступні матчі відбудуться 27 липня (Марокко) і 30 липня (Аргентина). Дві кращі команди групи В вийдуть в чвертьфінал, де зіграють зі збірними групи А.