У Першотравневому розпочалися роботи з прокладання нового водогону
![У Першотравневому розпочалися роботи з прокладання нового водогону](https://lan.od.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1715951287_441520011_362470906836438_8030249769683325698_n.jpg)
У Першотравневому розпочалися роботи з прокладання нового водогону для вулиць Стребкова та Щепоткіна. Про це повідомили на Facebook-сторінці КП «Визирське джерело».
Працівники КП «Визирське джерело» прикладають максимум зусиль для того, аби роботи завершити у максимально швидкий термін. Зазначимо, що новий водогін повинен розв’язати питання з відсутністю водопостачання у мешканців двох вулиць в літній період.
Комментариев 0