На Одеському вокзалі запрацював дитячий простір «Спільно»
![На Одеському вокзалі запрацював дитячий простір «Спільно»](https://static.ukrinform.com/photos/2024_04/thumb_files/630_360_1712018655-889.jpeg)
На Одеському вокзалі запрацював дитячий простір «Спільно» від Укрзалізниці та ЮНІСЕФ. Тут доступні безкоштовні послуги для дозвілля дітей та підтримки їхніх батьків та опікунів.
Про це у Телеграмі повідомляє Укрзалізниця, передає Укрінформ.
«1 квітня точку «Спільно» відкрито на залізничному вокзалі Одеси: це вже п?яте українське місто, на залізничному вокзалі якого ЮНІСЕФ та Укрзалізниця обладнали дружній для дітей простір, в якому доступні різноманітні безкоштовні послуги з розвитку та дозвілля малечі, а також підтримки їхніх батьків та опікунів», - повідомляє Укрзалізниця.
Комментариев 0