Директора лікарні на Одещині звинуватили в розкраданні грошей
![Директора лікарні на Одещині звинуватили в розкраданні грошей](https://izbirkom-media-bucket.s3.amazonaws.com/cache/76/29/76290f10f347c9ee1a077ac371d8599c.jpg)
Директора лікарні в Одеській області звинувачують у розтраті бюджетних коштів. Він закупив системи опалення за завищеними цінами.
Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.
За інформацією правоохоронців, директор однієї з лікарень області – депутат селищної ради уклав з підрядником договір на закупівлю обладнання для систем опалення. Вартість двох теплових котлів із запчастинами та обладнанням до них становила 1,9 млн гривень.
"Проте на папері було придбане нове устаткування, а насправді - вживане. Різниця у вартості та сума завданих збитків склала понад 1,2 млн гривень", - розповіли у Департаменті.
Наразі директорові лікарні – депутату селищної ради повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Зазначається, що викрили оборудку з бюджетними коштами оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі поліції.
Комментариев 0