В Одесі чиновник «кришував» стихійних торговців
![В Одесі чиновник «кришував» стихійних торговців](/uploads/posts/2024-02/medium/1709115282_111.jpg)
Головний спеціаліст комунальної установи «Муніципальна служба розвитку торгівлі» Одеської міськради щомісячно збирав «данину» зі стихійних торгівців. За певну суму він обіцяв не перешкоджати підприємницькій діяльності.
Про це повідомили в обласній прокуратурі.
Посадовець організував схему отримання незаконної вигоди. Так, у вуличного торговця, який займався продажем фруктів та кондитерських виробів, він вимагав певну суму – за це обіцяв «закрити очі» на його діяльність. У разі незгоди з такою пропозицією підприємця попереджали про демонтаж його торгівельних точок та притягнення до адмінвідповідальності.
Щомісячний «тариф» складав від 1 000 до 2 000 тис грн з одного торгівельного стелажа.
За такою схемою посадовець отримав 8 тис. грн з чотирьох об’єктів на території Пересипського району в Одесі. Під час одержання чергового траншу його затримали.
Наразі всі матеріали справи чиновника та обвинувальний акт передані до суду.
Комментариев 0