Одеський інклюзивний центр отримав понад дві тонни безглютенової продукції
![Одеський інклюзивний центр отримав понад дві тонни безглютенової продукції](https://volnorez.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/95267-696x522.jpg)
Понад 2 тонни безглютенової продукції отримав від фонду Medizinhilfe Karpato-Ukraine Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1.
Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.
Батьки дітей з особливими освітніми потребами зможуть отримати цю гуманітарну допомогу (макарони, рисову муку, вівсянку, рис та інше) в одному з міських ІРЦ, де дитина стоїть на обліку.
Як зазначила директорка ІРЦ №1 Вікторія Пастерначенко, Центр звернувся з листом-проханням до пані Мартіни Шойфлер та фонду, який вона очолює, допомогти з продуктами харчування на безглютеновій основі для підопічних інклюзивних центрів Одеси.
«Правильне харчування покращує стан здоров’я дітей з розладом аутистичного спектра. Ми зауважуємо, що перехід на безглютенову та безлактозну дієти в комплексі з програмами біомедичного лікування дітей з аутизмом та методиками з корекції їх поведінки дають позитивні зміни у дітей з РАС», — наголосила директорка Центру.
Комментариев 0