Одеські рятувальники ліквідували пожежу в неексплуатуємій будівлі на Семінарській
![Одеські рятувальники ліквідували пожежу в неексплуатуємій будівлі на Семінарській](/uploads/posts/2023-11/medium/1700685180_dsns1.jpg)
Ніхто не постраждав.
На вулиці Семінарській, в районі вул. Шевченка, сталася пожежа. Про це повідомили очевидці події у соцмережах. У регіональному управлінні ДСНС нам підтвердили цю інформацію та уточнили, що в неексплуатуємій будівлі загорілося сміття. Вогонь встиг розповсюдитися на площі 15 квадратних метрів. Наразі пожежа ліквідована. В результаті події ніхто не постраждав.
Більше у Telegram
Комментариев 0