НА ПОЛІГОНІ «ДАЛЬНИЦЬКІ КАР’ЄРИ» ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
![НА ПОЛІГОНІ «ДАЛЬНИЦЬКІ КАР’ЄРИ» ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД](/uploads/posts/2023-10/medium/1697188462_photo_2023-10-12_12-05-21-648x430.jpg)
Полігон «Дальницькі кар’єри» перейшов у власність управління КП «Одескомунтранс». Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому Одеської міської ради 12 жовтня.
У майбутньому на території звалища планують
«Це дуже важливе рішення для міста, адже в подальшому ми плануємо будівництво сміттєпереробного заводу на території полігону», — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
У травні поточного року рішенням Господарського суду було прийнято рішення на користь територіальної громади м. Одеси щодо розірвання попереднього договору оренди майна з інвестиційними зобов?язаннями.
Більше у Telegram
Комментариев 0