Одеська шашистка встигає оглянути пам’ятки острова Кюрасао, де проходить Чемпіонат світу
![Одеська шашистка встигає оглянути пам’ятки острова Кюрасао, де проходить Чемпіонат світу](/uploads/posts/2023-10/medium/1696436110_386437288_1284182442299741_2215480656653524861_n-cropped.jpg)
Одеситка Вікторія Мотрічко, лідер світового рейтингу гравців з шашок, продовжує виступати в Кюрасао на Чемпіонаті світу, встигаючи у вільний час оглянути культурні пам’тки цього острова у Карибському морі.
Про це повідомила сама спортсменка кореспонденту Одесса News.
«Вчора дві нічиї з польками Мартою Банковські та Станьчук. З першою була цікава партія, з шансами для мене, правда, в кінці цейтноту припустилася помилки і були потрібні точні ходи для нічиєї», — розповіла про результати чергового дня Чемпіонату Вікторія Мотрічко.
Як повідомляла Одесса News, Чемпіонат світу на острові у Карибському морі триватиме до 13 жовтня.
Більше у Telegram
Комментариев 0