ПЕРШОКУРСНИКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ
![ПЕРШОКУРСНИКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДЕСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ](/uploads/posts/2023-10/medium/1696190505_-ekrana-2023-09-29-200922-768x524.png)
Поповнення в лавах правоохоронців.
Сьогодні першокурсники – майбутні поліцейські – присягнули на вірність українському народові. Це курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.
Складання Присяги працівника поліції – важлива й урочиста мить, невід’ємна складова їхнього професійного становлення. Вітаю курсантів, їхні родини та наставників. Бажаю з честю навчатися і виконувати свій обов’язок.
“Ваш вибір життєвого шляху – це служіння іншим. І це заслуговує поваги. Так, сьогодні ви навчаєтеся в Одесі. Але віримо, що завдяки нашим Силам оборони, наступний навчальний рік ви зустрінете на Херсонщині. Вітаю юнаків та дівчат зі цією знаменною подією і бажаю успіхів у навчанні”, – зазначив Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА.
Більше у Telegram
Комментариев 0