В Одесі з’явилося графіті присвячене президенту Польщі Анджею Дуді
![В Одесі з’явилося графіті присвячене президенту Польщі Анджею Дуді](/uploads/posts/2023-09/medium/1693774394_374187899_198053813282404_8974130370012425330_n.jpg)
Одеський дизайнер та вуличний художник Вадим Луговцов (VAUD) присвятив чергове графіті президенту Польщі Анджею Дуді. Його портрет зображено на тлі польського прапора, а зверху на польській та українській мовах написано “Дякую!”. Графіті символічно намалювали на перехресті вулиць Качинського (Польської) та Грецької.
Більше у Telegram
Комментариев 0