На Одещині військовослужбовця, призваного за мобілізацією, засудили за непокору
![На Одещині військовослужбовця, призваного за мобілізацією, засудили за непокору](/uploads/posts/2023-08/medium/1693244967_photo_2023-08-28_17-12-43-960x640.jpg)
Роздільнянський районний суд Одеської області визнав військовослужбовця, призваного на військову службу за мобілізацією винним у непокорі (ч. 4 ст. 402 КК України).
Вироком суду чоловіку призначено покарання у виді тримання у дисциплінарному батальйоні строком на 1 рік.
У суді доведено, що 22 лютого 2023 року, командир відділення однієї з військових частин Збройних Сил України, діючи умисно і протиправно, в умовах воєнного стану вчинив непокору. Він не виконав вимогу наказу командира щодо здійснення маршу своїм ходом в район виконання бойових завдань.
Під час судового засідання обвинувачений свою вину у кримінальному правопорушенні визнав повністю та щиро розкаявся в його вчиненні.
Наразі вирок суду ще не вступив в законну силу.
Більше у Telegram
Комментариев 0