Червонокнижний улов: в Одеській області двоє браконьєрів поймали рідкісну рибу (фото)
![Червонокнижний улов: в Одеській області двоє браконьєрів поймали рідкісну рибу (фото)](/uploads/posts/2023-08/medium/1693244696_ekrana-2023-08-28-204248.png)
Улов чотирьох севрюг наніс шкоду майже на 200 тисяч гривень.
Про це розповіли в поліції Одеській області.
Поліція затримала двох мешканців Вилкового. Чоловіки спіймали у Дунаї чотирьох севрюг. Ця риба внесена в Червону книгу України, тож ії вилов суворо заборонений. Збитки – 192 тис. грн. Затриманим 29 і 35 років.
Санкція статті передбачає покарання штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 17000 до 51000 гривень, або обмеженням волі на строк до трьох років, – розповів начальник відділення поліції № 1 Ізмаїльського районного відділу поліції Вадим Левицький.
Триває слідство.
Більше у Telegram
Комментариев 0