Як відзначили День Державного прапора в Одесі
![Як відзначили День Державного прапора в Одесі](/uploads/posts/2023-08/medium/1692821538_photo_2023-08-23_09-17-59-1024x768.jpg)
в Україні відзначали День Державного прапора.
З нагоди свята синьо-жовтий стяг підняли на Думській площі та флагштоку перед будівлею Одеської обласної державної адміністрації.
Крім того, Державний Прапор України традиційно замайорів на Воронцовському маяку. Синьо-жовтий стяг довжиною 18 і завширшки 5 метрів розгорнули представники Морської охорони Держприкордонслужби, Збройних Сил України та органів влади.
Жовто-блакитний прапор є символом, який єднає всіх українців. Це надзвичайно важливо сьогодні, коли ми разом боронимо нашу країну. Нехай цей прапор буде Прапором Перемоги та мирного щасливого життя в нашій неньці Україні.
Більше у Telegram
Комментариев 0