Жителів Придунав’я закликали не знімати удари по одеських портах
![Жителів Придунав’я закликали не знімати удари по одеських портах](/uploads/posts/2023-08/medium/1692297260_dlrrul9quykkvxwenmnwlw4f1xribnrj.jpg)
Росіяни використовують відео ударів для коригування своїх нових атак Ворог продовжує обстрілювати портову інфраструктуру та зерносховища Одеської області. Вночі 16 серпня окупанти завдали удару дронами-камікадзе по одному з портів на річці Дунай, що біля кордону з Румунією. Про це повідомляє Посольство України в Румунії. Країна-агресор нехтує міжнародним гуманітарним правом, намагається підірвати не тільки безпеку України, а й світову продовольчу безпеку, шляхом обстрілів портів та зерносховищ. Це ставить під загрозу постачанням української сільськогосподарської продукції, що може спричинити голод у світі. Останнім часом в інтернеті поширюються відеозаписи щодо влучання дронів в портову інфраструктуру та роботи систем протиповітряної оборони України. Важливо пам'ятати, що такі відео несуть не лише загрозу функціонуванню портів, а й створюють реальну небезпеку для цивільного населення. Російський агресор використовує ці дані для коригування своїх атак та підвищення їх ефективності. Звертаємося до всіх з проханням не знімати та не поширювати такі відео у соціальних мережах та в мас-медіа, не підвищувати загрозу для життя людей, які працюють та проживають у містах Придунав’я, — йдеться в повідомленні. Нагадаємо, що сьогодні вночі ворог атакував Одеську та Миколаївську області дронами-камікадзе типу Shahed-136. Хоча більшість була збита силами ППО, деякі все ж влучили в портову інфраструктуру та складські приміщення.
Більше у Telegram
Комментариев 0