На Одещині затримали партію контрабандних цигарок на два мільйони гривень
![На Одещині затримали партію контрабандних цигарок на два мільйони гривень](/uploads/posts/2023-08/medium/1692108633_367743598_1748358615603845_7951840292986436224_n.jpg)
Усього вилучили 24 тис. пачок.
Оперативники Одеського прикордонного загону спільно з детективами Бюро економічної безпеки затримали в Одесі автомобіль Mercedes Sprinter з контрабандною тютюновою продукцією. Про це повідомили у пресслужбі Одеського прикордонного загону. Мікроавтобус був повністю завантажений коробками з сигаретами без марок акцизного податку та ще й з маркуванням «для продажу в магазинах безмитної торгівлі». Загалом у автомобілі прикордонники нарахували 24 тис. пачок цигарок. Організатор контрабанди отримував товар через мережу поштових відправлень і мав намір продати сигарети в Одесі, але натомість втратив товар на два мільйони гривень та автомобіль вартістю мільйон гривень.
Больше в Telegram
Комментариев 0