У мешканця Одеської області знайшли тротил, гранату, патрони та марихуану
![У мешканця Одеської області знайшли тротил, гранату, патрони та марихуану](/uploads/posts/2023-08/medium/1692108549_66f361bb-b6bd-4a02-bb8b-4121807657bd.jpg)
Чоловік раніше неодноразово судимий.
42-річний мешканець одного з сіл Біляївської ОТГ, у якого вже три судимості за майнові злочини та злочини проти життя та здоров’я, зберігав удома вибухівку, боєприпаси та наркотики. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області. Під час обшуку у нього вилучили корпус гранати «Ф-1», два запали «УЗРГМ-1», тротилову шашку, 32 патрони 9х18 міліметрів, а також банку з канабісом. Вилучене поліцейські направили на експертизу. За її результатами прийматиметься рішення про кінцеву правову кваліфікацію та повідомлення чоловіка про підозру. Поки що у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 КК України за незаконне зберігання вибухівки та боєприпасів йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Больше в Telegram
Комментариев 0