+ -
0

Одеський боксер Олександр Слесарєв став переможцем чемпіонату Європи серед юніорів (15-16 років), який проходив в румунському місті Плоєшті. Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

Як йдеться, у фіналі змагань у ваговій категорії «до 80 кг» Олександр в напруженій боротьбі здолав британця Лео Атанга – 3:2.

На шляху до фіналу спортсмен здобув три перемоги. Серба Габриеля Макіча він переміг достроково в другому раунді, Ахмеда Абдулгамідова із Німеччини з рахунком 5:0 , а Роселіна Бачевского із Болгарії – з мінімальною перевагою – 3:2 .

Зазначається, що це вже друга медаль Олександра Слесарєва на вікових чемпіонатах Європи. В 2021-му році він став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків («до 80 кг»).