Постійна координаторка ООН в Україні приїхала до Одеси
![Постійна координаторка ООН в Україні приїхала до Одеси](/uploads/posts/2023-07/medium/1690378817_fbc126f05813dffa4a84ca2bcc8de55dc6fc4e5b09c38d3ba421a71c8de709c0.jpg)
До Одеси прибула Деніз Браун – постійна координаторка ООН в Україні. У супроводі керівників області та міста вона оглянула Спасо-Преображенський собор, який був пошкоджений внаслідок ракетного обстрілу 23 липня.
Пресслужба Одеської міської ради оперативно доповіла про цю подію.
Деніз Браун наголосила на особливій важливості собору, оскільки він є одним із об'єктів, захищених ЮНЕСКО, і тепер він також під охороною ООН.
"Цілком очевидно, що це є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права, коли наражаються на небезпеку життя мирних громадян та цивільна інфраструктура. Це неприйнятно, і такі культурні пам'ятки, як цей собор, є невіддільною частиною української ідентичності та культури. Раніше я говорила про важливість справедливості та відповідальності, і зараз особливо важливо задокументувати ці атаки та їхні наслідки, щоб притягнути до відповідальності тих, хто стоїть за цим", - наголосила вона.
Більше у Telegram
Комментариев 0