П О Р А     Г О В О Р И Т Ь

Без компромиссов

+ -
0
У Курісовській громаді Одеської області правоохоронці викрили місцевого жителя, який викрав залишене без нагляду транспортний засіб. 20-річний хлопець планував продати чужий мопед, однак був оперативно затриманий працівниками поліції. 
+ -
0
Через знеструмлення об’єктів водопровідної системи без водопостачання залишаються споживачі Київського та частини Хаджибейського районів Одеси, а також низки прилеглих населених пунктів і житлових масивів. У місті організовано підвіз технічної води за визначеними адресами. 
+ -
0
Пересипський районний суд міста Одеси задовольнив позов Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо стягнення надміру виплачених коштів з місцевої мешканки. Жінка продовжувала отримувати виплати за інвалідністю після того, як її статус був анульований за результатами повторної перевірки. 
+ -
0
Національне агентство з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова (ANSA) запровадило тимчасову заборону на ввезення м’яса птиці та кормів українського походження. В асоціації «Союз птахівників України» це рішення називають необґрунтованим та вбачають у ньому спробу усунути сильного конкурента з внутрішнього ринку Молдови. 
+ -
0
Правоохоронці Одеси викрили керівницю однієї з місцевих автошкіл у систематичному службовому підробленні документів. Посадовиця фіктивно працевлаштовувала інструкторів, щоб отримати дозвіл на роботу закладу, хоча фактично навчання майбутніх водіїв ніхто не проводив. 
+ -
0
Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради офіційно очолив Денис Кравченко. Відповідне розпорядження про призначення підписав виконувач обов'язків Одеського міського голови Ігор Коваль, завершивши період тимчасового керівництва у відомстві. 
+ -
0
На 10-й станції Великого Фонтану в Одесі комунальні служби нарешті демонтували самовільний випуск зворотних вод, який протягом кількох місяців забруднював узбережжя. Попри ліквідацію самого джерела нечистот на пляжі «Чайка», особи, відповідальні за незаконне врізання труби, залишаються невстановленими, що викликає занепокоєння в екологів.
+ -
0
Депутатку Одеської міської ради та шістьох її спільників обвинувачують у привласненні бюджетних коштів, виділених на боротьбу з соціально небезпечними хворобами. Зловмисники наживалися на програмах із протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркоманії, завдавши збитків громаді на суму понад 2,2 млн гривень. 
Последние новости