
Депутати обларади звернулися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Антимонопольного комітету України щодо необхідності здійснення перевірки правомірності дій АТ «Одесагаз» та усунення порушень прав споживачів. Це звернення має на меті захистити права мешканців

Последние новости
- 14:00/27-06-2026 «Центр публічних розслідувань» виграв суд у компанії «Зеніт Плюс»
- 12:00/27-06-2026 З Одеси до Кароліно-Бугаза запускають новий літній поїзд: графік руху
- 10:00/27-06-2026 На Одещині місцеві бюджети отримали понад 500 мільйонів податку на нерухомість
- 18:00/26-06-2026 ?Дякуємо українським військовим медикам за всі врятовані життя!?
- 18:00/26-06-2026 В Одесі збільшать фінансування екологічної програми на 294 мільйони
- 16:00/26-06-2026 Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба
- 16:00/26-06-2026 Ремонт Одеського порту за 114 мільйонів виконає фірма з кримінальним шлейфом
- 14:00/26-06-2026 МОН оновило критерії критичності для бронювання працівників освіти й науки
- 12:00/26-06-2026 Право власності проти права на домівку: суд ухвалив несподіване рішення про виселення
- 10:00/26-06-2026 ?Приєднуйся до своїх! Захищай своє.
- 18:00/25-06-2026 Скарги на забруднення моря в Одесі: екологи оприлюднили результати перевірки
- 16:00/25-06-2026 Незаконна рубка на Одещині: у Теплицькій громаді оштрафували правопорушника
- 15:30/25-06-2026 Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ
- 14:00/25-06-2026 В Одесі підприємці мітингували під міськрадою через нові правила для МАФів
- 12:00/25-06-2026 Декларації чиновників Одещини: мільйони готівки, бізнес дружин та суди у ВАКС





